Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Tímto uděluji společnosti SAMOHÝL MOTOR a.s., se sídlem třída Tomáše Bati 642, Prštné, 763 02 Zlín, IČ: 25511165, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, sp. zn.: B 2478 (dále také jen SAMOHÝL), svobodný a dobrovolný souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu:jméno, příjmení, datum narození, bydliště, telefonní číslo, emailová adresa a případně dalších informací (např. údaje o mém vozidle, údaje o spotřebitelském chování, odebraných výrobků a služeb), které o mně společnost SAMOHÝL získala, a bude je využívat tak, aby své marketingové aktivity uvedené níže mohla lépe zacílit mým potřebám,

za účelem: oslovování s nabídkou produktů a služeb SAMOHÝL a výrobců a importérů značek ŠKODA, Volkswagen, a Audi, včetně informování o produktech, službách, akcích, soutěžích, odebírání novinek, zasílání přání k svátkům, k průzkumu mínění a spokojenosti zákazníků s kvalitou prodeje, poprodejního servisu a servisních služeb. Souhlas je udělen na dobu 5 let.

Beru na vědomí, že tento souhlas mohu kdykoliv bezplatně odvolat elektronicky na adrese hajna@samohylmotor.cz nebo písemně na adrese společnosti SAMOHÝL. Odvolání souhlasu je rovněž možné přímo z každého Vám zaslaného obchodního sdělení e-mailem. Souhlas mohu odvolat i před uplynutím doby, na kterou byl udělen. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování osobních údajů před odvoláním souhlasu.

Tímto uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů za účelem oslovování s nabídkou produktů a a služeb SAMOHÝL, včetně informování o produktech, službách, akcích, soutěžích, odebírání novinek a zasílání přání k svátkům.

Tímto uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů za účelem oslovování s nabídkou produktů a a služeb třetí osobou společností ŠKODA AUTO a.s., se sídlem tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav, IČ: 00177041 a Porsche Česká republika s.r.o., se sídlem Praha 5 – Jinonice, Radlická 740/113d, PSČ 15800, IČ: 25654012, včetně informování o produktech, službách, akcích, soutěžích, odebírání novinek a zasílání přání k svátkům.

Tímto uděluji souhlas SAMOHÝL se zpracováním svých osobních údajů za účelem průzkumu mínění a spokojenosti zákazníků s kvalitou prodeje, poprodejního servisu a servisních služeb.

Tímto uděluji souhlas společností ŠKODA AUTO a.s., se sídlem tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav, IČ: 00177041 a Porsche Česká republika s.r.o., se sídlem Praha 5 – Jinonice, Radlická 740/113d, PSČ 15800, IČ: 25654012, se zpracováním svých osobních údajů za účelem průzkumu mínění a spokojenosti zákazníků s kvalitou prodeje, poprodejního servisu a servisních služeb.

V souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ( dále jen „zákon“) tímto souhlasím se zpracováním svých zde uvedených osobních údajů a to křestní jméno, příjmení, telefon, e-mail (dále jen „osobní údaje“), společnosti SAMOHÝL MOTOR a. s. se sídlem tř. Tomáše Bati 642, 763 02 Zlín, IČ 25511165, jako správci osobních údajů, jako zpracovatele osobních údajů (dále jen „zpracovatel osobních údajů), a to za účelem administrace kontaktních informací a za účelem marketingu, a sice nabízení produktů, a služeb společnosti SAMOHÝL MOTOR a.s . a značek ŠKODA, Volkswagen, Volkswagen Užitkové vozy a Audi, zjišťování spokojenosti zákazníků a průzkumu trhu, jakož i za účelem šíření obchodních sdělení elektronickými prostředky dle zák. č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Osobní údaje mohou být zpracovány manuálně i automatizovaně, a to vlastními zaměstnanci příslušeného správce osobních údajů anebo zpracovatelem osobních údajů. Souhlas uděluji na dobu 10 let od udělení souhlasu. Souhlas se zpracováním uděluji dobrovolně a byl/a jsem poučen/a v souladu se zákonem o všech svých právech podle zákona, zejména s právem přístupu k osobním údajům právem na opravu osobních údajů, právy podle § 21 zákona jakož i právem tento souhlas kdykoli bezplatně odvolat zasláním e-mailu na emailovou adresuhajna@samohylmotor.cz. Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení výše uvedených správců na moji e-mailovou adresu, kterou jsem dobrovolně poskytl/a.

Dále beru na vědomí, že tento souhlas mohu kdykoliv bezplatně odvolat elektronicky na adrese hajna@samohylmotor.cz nebo písemně na adrese společnosti SAMOHÝL. Odvolání souhlasu je rovněž možné přímo z každého Vám zaslaného obchodního sdělení e-mailem. Souhlas mohu odvolat i před uplynutím doby, na kterou byl udělen. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování osobních údajů před odvoláním souhlasu.

Více informací o zpracování osobních údajů je uvedeno v níže uvedené příloze, která je nedílnou součástí tohoto souhlasu. S těmito informacemi jsem se seznámil a beru je na vědomí.

Obecné informace o přístupu k ochraně osobních údajů jsou k dispozici také zde: Zásady ochrany osobních údajů

S pravidly zpracování osobních údajů a jejich ochrany je SÚ seznámen při uzavírání obchodu či poskytnutí služby.

V případě potřeby získání souhlasu se zpracováním osobních údajů od SÚ, může být SÚ také požádán, aby se vyjádřil k navrženému souhlasu se zpracováním jeho osobních údajů.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

Stala se Vám nehoda?
Stala se Vám nehoda?

Zavolat odtah