Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

O společnosti SAMOHÝL MOTOR a.s.

Za ta léta si svou pílí a nabídkou perfektních služeb získal jméno a s tím spojený velký počet zákazníků, kteří firmě důvěřují a rádi se vrací. Značka „Samohýl“ se stala pro obyvatele Zlínska i širokého okolí motoristickým pojmem.

Historie

Historie SAMOHÝL MOTOR a.s.

Na začátku stál muž s vášní pro auta. V sedmdesátých letech otevřel v tehdejším Gottwaldově Alois Samohýl druhou značkovou prodejnu vozů ŠKODA v republice a už v devadesátých letech ji koupil. Založil tak společnost SAMOHÝL ŠKODA ZLÍN a.s. a v podstatě od nuly začal budovat zlínské impérium.

Za ta léta si svou pílí a nabídkou perfektních služeb získal jméno a s tím spojený velký počet zákazníků, kteří firmě důvěřují a rádi se vrací. Značka „Samohýl“ se stala pro obyvatele Zlínska i širokého okolí motoristickým pojmem.Na jeho práci i vášeň pro sběratelství veteránů (v rodinné sbírce je přes 300 historických vozů a 150 motorek) navázal i jeho syn Ladislav.

Rozvoj

Rozšíření o další značky

Postupně se nabídka společnosti rozšířila ještě o další značky, jako je Volkswagen či Audi a nabízí kromě samotného prodeje také další komplexní služby jako je poskytování spotřebitelských úvěrů či pojištění, prodej příslušenství a náhradních dílů, všechny druhy oprav výše uvedených značek vozů, včetně karosářských a lakýrnických prací, zajištění likvidací pojistných událostí, či poskytnutí náhradních vozidel.
Obchodní provozovny společnosti najdete ve Zlíně, Olomouci a Vsetíně, z nichž všechny prošly rozsáhlými rekonstrukcemi, pyšní se příjemným prostředím a moderním designem.

Na úspěších společnosti se mimo management, který vede firmu k neustálému dynamickému rozvoji, podílí také profesionální personál. Zaměstnanci se pravidelně školí přímo u výrobce, což jim napomáhá provádět svou práci v maximální kvalitě.

Zapojení

Jak se zapojujeme

Společnost se aktivně podílí i na kulturním dění ve Zlínském a Olomouckém kraji, kde je nedílnou součástí eventů jako je například Czech Drive, Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež nebo Garden Food Festival. Společnost se angažuje také v oblasti sportu, kde působí jako sponzor extraligy ledního hokeje ve Zlíně. Dále sponzoruje autokrosový team SAMOHÝL MOTORSPORT v rámci evropského šampionátů a rally team SAMOHÝL ŠKODA TEAM v rámci českého šampionátu.

Společnost je mimo jiné zapojena v projektu ŠKODA Handy, která pomáhá osobám se sníženou pohyblivostí. Náš poradce poskytuje odborné poradenství hendikepovaným řidičům například s úpravou vozidel.

Nyní

Současnost společnosti

Nyní, skoro o třicet let později, již pod vedením Martina Samohýla, zaměstnává rozšířená společnost SAMOHÝL MOTOR a.s. na 100 zaměstnanců a řadí se tak mezi nejvýznamnější firmy s dlouholetou tradicí ve Zlínském kraji.

 

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

Stala se Vám nehoda?
Stala se Vám nehoda?

Zavolat odtah