Nový salon Volkswagen v Olomouci

Olomoucká pobočka se rozrostla o nový salon Volkswagen

Dne 7. 6. 2021 jsme pro Vás otevřeli nový salon Volkswagen na třídě Kosmonautů v Olomouci. Pyšní se zbrusu novým brandovým designem VW, který jinde neuvidíte. Moderní showroom, zaměřený na zákazníka, Vás ohromí hned co vstoupíte do dveří salonu. Na rozloze 1 200 m2 naleznete prodej osobních i užitkových vozů, náhradní díly a příslušenství a nový příjem do servisu s prostornou čekací zónou pro vaše nejvyšší pohodlí.

Součástí budovy Volkswagen, která leží na 3 100 m2 půdy, je také nové zázemí pro prodej ročních a ojetých vozů, servisní centrum včetně karosárny, lakovny a automechanické dílny, výtahem dostupné střešní parkoviště pro 70 skladových vozů a zbrusu nové zázemí pro zaměstnance včetně jídelny.

Historie a realizace stavby

Vše začalo již v roce 2014, po rekonstrukci a výstavbě nového salonu ŠKODA, kdy se zrodil sen pana Samohýla mít celý koncern v jednom areálu. Ke stávajícím zrekonstruovaným salonům Audi a ŠKODA zbýval už jen salon Volkswagen. Několik málo let na to vznikl složitý projekt, který se 1. října 2019 začal realizovat na místě bývalé prodejny vozů ŠKODA. Cesta k cíli byla náročná, ale díky skvělému týmu stavební firmy Navláčil a výborné spolupráci šlo vše podle plánu. Budova se dostavěla bez větších problémů v květnu 2021.

Přijďte se podívat na nejmodernější salon Volkswagen v České republice právě k nám do SAMOHÝL MOTOR Olomouc.

Těšíme se na Vás!

Navštivte nás,
určitě si vyberete

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

Stala se Vám nehoda?
Stala se Vám nehoda?

Zavolat odtah