Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Nové ID.3

Cena od (vč. DPH)

999 900,- Kč

Max. výkon

204 k

Spotřeba

15,3 - 15,4 kWh/100km

 

Evoluce elektromobility

Nové ID.3 ztělesňuje další fázi vývoje elektromobility značky Volkswagen: Zvenčí se vyznačuje čistými liniemi, které mu dodávají ještě sofistikovanější vzhled, zatímco jeho interiér zaujme prémiovými materiály a celou řadou asistenčních systémů, které jsou již součástí sériové výbavy. Navíc nově nabízí rychlost nabíjení až 170 kW (ve variantě ID.3 Pro S). Tak vypadá čistě elektrická mobilita na špičkové úrovni.

Inovace, které usnadňují život

Nové ID.3 postavené na platformě MEB je díky novému softwaru pro ID. modely v mnoha ohledech vyzrálejší. Ať už díky komfortním nabíjecím funkcím, jako je Plug & Charge, nebo praktickým aplikacím, z nichž některé lze aktivovat jako výbavu na přání (tzv. Upgrades) i po zakoupení vozidla.


Ahoj ID.

Konečně je tu někdo, kdo Vám naslouchá. Díky hlasovému ovládání s rozpoznáváním přirozené řeči můžete v ID.3 zadávat pokyny pouze svými slovy: Po vyslovení „Ahoj ID“ ID.3 prostřednictvím ID.Light na palubní desce signalizuje, že Vás nebo Vašeho spolujezdce ve voze slyší. Ať už se jedná o nastavení navigace, klimatizace, ovládání telefonu nebo přání týkající se hudby – Vaše ID.3 reaguje, aniž byste museli stisknout jediné tlačítko.

Nové tvary

To, že jezdíte na elektřinu, bude zřejmé na první pohled. ID.3 jde novou cestou i pokud jde o jeho vzhled: Karoserie na čistě elektrické platformě má totiž nekonvenční a unikátní design ve sportovním stylu. Vaše ID.3 se také vyznačuje mimořádně dlouhým rozvorem s krátkými přesahy a velkými koly (nejmenší rozměr je 18“). Charakteristické designové detaily, jako je čelní dekor nebo zadní spoiler navíc, stejně jako dokonale navržená karoserie, přispívají k optimální aerodynamice.

Větší vnitřní prostor

Některé výhody elektromobilu jsou patrné až poté, co do něj nastoupíte. Vaše ID.3 je uvnitř mnohem prostornější, než byste při prvním pohledu předpokládali. Důvodem je platforma pro elektromobily, která je z důvodu dosažení maximální dojezdové vzdálenosti postavena na základně, jež je tvořena velkou baterií. K dispozici tak máte kompaktní automobil, v němž zažíváte podobný pocit jako ve voze střední třídy, a jehož průměr otáčení je téměř stejný jako u malého auta. Motor je umístěn přímo na zadní nápravě a neomezuje tak velikost zavazadlového prostoru. Přední kola mají maximální potřebný prostor pro zajištění optimální manévrovatelnosti.

Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Tomáš Oharek
Tomáš Oharek

Prodej osobních vozů, Fleet manager
Zlín

577 616 112 731 516 243 Kontaktovat
Dušan Gajdoš
Dušan Gajdoš

Vedoucí prodeje osobních vozů
Zlín

577 616 119 724 786 060 Kontaktovat
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

Stala se Vám nehoda?
Stala se Vám nehoda?

Zavolat odtah