Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Nejvyšší forma komfortu

Objevte nové Audi A8 a z každé cesty se stane zážitek.

Audi A8 Vám prostřednictvím svého osobitého designu a inovativních technologií nabídne mimořádně komfortní a fascinující zážitek z jízdy.

 

Design

Nezaměnitlný vzhled

Exteriér nového Audi A8 udělá dojem svým sportovním designem a elegantními prvky v lesklém chromovaném provedení, které se objevují v přední i zadní části vozu. Na přání mohou být v tomto dekorativním provedení také kliky dveří.

Upoutání pozornosti

Technologie OLED koncových světel umožnila vytvořit fascinující design, který rozhodně zapůsobí. Jedná se o zcela digitální a velmi výrazný designový prvek.

Příjemné prostředí s podporou digitálního světa

Cestující na zadních sedadlech mohou snadno zobrazit obsah svých externích zařízení na displejích integrovaných v opěradlech předních sedadel. Mimo to mohou intuitivně dotykem ovládat různé komfortní a zábavní funkce.

 

Interiér

Komfort, který Vás bude hýčkat od prvního okamžiku

Interiér je vytvořen z prvotřídních a precizně zpracovaných materiálů, které na první pohled působí dojmem mimořádně vysoké kvality. Vpředu může být vůz vybaven na přání dostupnými komfortními, individuálně nastavitelnými a výrazně tvarovanými sedadly, zatímco zadní sedadla jsou na přání dostupná s komfortními opěrkami hlavy. Díky těmto sedadlům Vás bude Váš vůz neustále svádět k tomu, abyste si své cestování první třídou prodloužili.

Buďte v cíli vždy odpočatí

S tím Vám pomohou na přání dostupná komfortní, individuálně nastavitelná a výrazně tvarovaná přední sedadla, do kterých je možné díky paměťové funkci uložit Váš osobní profil nastavení. K ještě vyššímu pohodlí přispívají také odvětrávání a masážní funkce, které jsou na přání dostupné pro přední i zadní sedadla. Nejdůležitější je, abyste se cítili dobře a užívali si jízdu i na dlouhých cestách.

Cestujte v příjemné atmosféře

Objevte svět své osobní komfortní zóny zadního sedadla, kde Vás bude mimo jiné rozmazlovat také působivá akustika interiéru. V komfortních, individuálně nastavitelných a výrazně tvarovaných sedadlech čalouněných perforovanou kůží Valcona v perleťově béžovém odstínu zažijete skutečný relax.

Neobyčejný jízdní zážitek pro každý den

Mezi zjevné přednosti designu interiéru patří využití kvalitních materiálů a prvotřídní zpracování. K Vašemu skvělému pocitu přispěje mimo jiné také velkorysý prostor v oblasti hlavy a nohou, díky čemuž se budete na cestách cítit skoro takpohodlně jako doma na gauči.

 

Precizní. Dynamická. A nezaměnitelná.

Nechte se inspirovat další generací technologie osvětlení. Bez ohledu na to, zda se jedná o standardně dodávané světlomety Matrix LED nebo o zadní světla s technologií OLED. Během nákupu vozu si můžete vybrat jeden ze dvou světelných podpisů zadních světel. Charakteristika tohoto podpisu se pak při stání vozu přizpůsobuje zvolenému jízdnímu režimu.

Sportovní vzhled i pocit

S na přáním dostupným paketem S line umocníte sportovní charakter svého Audi A8, které získá dynamičtější charakter i výraznější vzhled.

 

Zjistěte více o novém Audi A8 zde.

Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Viktor Žák
Viktor Žák

Vedoucí prodeje, specialista na operativní leasing
Olomouc

585 560 266 733 610 597 Kontaktovat
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

Stala se Vám nehoda?
Stala se Vám nehoda?

Zavolat odtah