Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Nové Audi RS 3 Sportback

Všestranný talent

Design podřízený výkonu a výrazný vzhled

Ostré rysy, RS designové prvky a výrazné detaily. Nové Audi RS 3 Sportback v metalické barvě červená Tango. Sílu ukazují široké, nápadně vystouplé přední blatníky. Ideálním doplňkem jsou volitelné Matrix LED světlomety se zatmaveným vzhledem, s digitální optikou denního svícení a RS-specifickou Coming-Home/Leaving-Home animací.

Zaměřeno na podstatné: jízdu

V Audi RS 3 Sportback jsou všechny ovládací prvky a ukazatele orientované na řidiče. 

Fascinující systém pohonu

RS-specifický systém pohonu rozděluje točivý moment dle aktuální potřeby mezi nápravami a jednotlivými koly zadní nápravy.

 

  • Výkon 294 kW
  • Zrychlení (0 - 100 km/h) 3,8 s
  • Točivý moment 500 Nm

 

Působivý výkon a exteriér

Nové Audi RS 3 Sportback zapůsobí svým výkonem. Design plný síly, výborná dynamika a 2,5litrový TFSI motor Vás nadchnou při každé jízdě. Standartní RS-exteriérové elementy v matné černé vytváří působivý kontrast s lakováním. Ještě působivějšího efektu můžete docílit s RS-exteriérovými pakety v lesklé černé, nebo chromové optice.

Poznejte charakter

Audi RS 3 Sportback ukáže charakter ze všech stran. Zejména jeho přední část, s širokým Audi singleframe s RS-specifickou maskou a velkými bočními otvory sání.

Inspirace motorsportem

S volitelnými pneumatikami P Zero Trofeo R od Pirelli, určenými pro vysoké rychlosti, pocítíte na suchém asfaltu maximální schopnosti nového Audi RS 3 Sportback. Výpusť vzduchu před předními dveřmi a 19'' litá kola zvýší dynamický dojem vozu.

RS skrz naskrz - bez kompromisů

RS-specifické boční prahy s leskle černými prvky a sportovní zadní nárazník s RS 3-exkluzivním černým difuzorem dotváří jedinečný výraz vozu. Více dynamiky, více komfortu nebo nekompromisně v RS-módu. S RS-dynamickým paketem plus, funkcí Launch Control a RS-sportovními výfuky se stává z výkonu zážitek. Přes Audi drive select lze nastavit jízdní charakteristiky pomocí třech RS-specifických jízdních profilů.

Více o novém Audi RS 3 Sportback zde.

Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Viktor Žák
Viktor Žák

Vedoucí prodeje, specialista na operativní leasing
Olomouc

585 560 266 733 610 597 Kontaktovat
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

Stala se Vám nehoda?
Stala se Vám nehoda?

Zavolat odtah