Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Jarní servisní prohlídka Audi

Nová sezona, nové výzvy

Nová nabídka Audi Vás připraví i vybaví

S příchodem nové sezony přicházejí nové výzvy. Odborně vyškolený tým našeho autorizovaného servisu je tu, aby Vás na ně perfektně připravil a vybavil. Nabízíme precizně zpracované originální díly, dokonale funkční příslušenství (také pro elektromobilitu) a kompletní služby Audi Pneuservisu se širokou nabídkou kompletních kol a letních pneumatik s PneuGarancí.

Nezapomeňte na naši zákaznickou kartu Audi MyCard, s kterou naplno využijete všechny výhody našich servisních služeb. Připravte se na novou sezónu s námi – nové výzvy čekají!

Tato nabídka platí do 21. 6. 2024.

Audi originální příslušenství

Žádná jiná sportovní výbava neumožní užít si intenzivně přírody tak, jako horské kolo. Můžete se pohybovat po téměř jakémkoli nezpevněném povrchu – především ve sjezdech. Aby jízdní kolo dorazilo na start výjimečného výletu v pořádku, nabízí program Audi originálního příslušenství výhodný nosič jízdních kol na tažné zařízení.

Audi Pneuservis

Výměna zimních kol za letní. Kontrola stavu disku a pneumatiky, vč. hloubky dezénu. Kontrola tlaku v každé pneumatice. Umytí a uskladnění všech kol na jednu sezonu. Ekologická likvidace opotřebovaných pneumatik. Využijte atraktivní nabídky našeho Audi Pneuservisu.

Audi sezonní servis

Před letní motoristickou sezonu prověříme funkčnost nejvíce zatěžovaných součástí Vašeho Audi, jako jsou např. brzdy, osvětlení, podvozek, startovací baterie, topení a klimatizace nebo kola.

Prohlídka je zakončena zkušební jízdou.

Audi MyCard

Audi MyCard je zákaznická karta pro majitele osobních vozů Audi (fyzické osoby), která je vázaná na konkrétní vozidlo, a přináší vám spoustu výhod. Můžete si vybrat jednak bezplatnou verzi Service, nebo zvolit rozšířenou placenou verzi Service+, která umožňuje využívat další výhody nad rámec základní verze.

Nyní se zvýhodněním 1 500 Kč vč. DPH na přípravu a zajištění STK pro všechny držitele MyCard, bez ohledu na verzi karty.

Ke kartě MyCard Service+ nově získáte k benefitu výměny kompletních kol také výměnu samotných pneumatik.

Využijte tuto skvělou příležitost. Mít MyCard se rozhodně vyplatí.

Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Petr Lipenský
Petr Lipenský

Servisní poradce
Olomouc

585 560 277 733 598 045 Kontaktovat
Jakub Vodička
Jakub Vodička

Servisní poradce
Olomouc

585 560 223 604 817 410 Kontaktovat
Roman Ivanovič
Roman Ivanovič

Vedoucí servisních služeb
Olomouc

585 560 292 604 770 058 Kontaktovat
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

Stala se Vám nehoda?
Stala se Vám nehoda?

Zavolat odtah