Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

ID. Buzz

Nový ID. Buzz se stal ikonou značky Volkswagen v éře elektromobility. Zaujme nejenom svým nenapodobitelným půvabem, ale také nejmodernějšími technologiemi a zcela novým vnímáním prostoru. To z něj dělá sympatického a inteligentního společníka pro každé dobrodružství.

Skvělá posila pro Volkswagen: Herec Ewan McGregor je ambasadorem značky Volkswagen

S Ewanem McGregorem jsme do svých řad získali skvělou posilu. Ewan je nadšeným příznivcem značky Volkswagen a má vlastní sbírku historických vozů, z nichž si jeden dokonce sám předělal na elektromobil. Jako dlouholetý ambasador dobré vůle UNICEF UK podporuje po celém světě charitativní projekty. Ewan je tak ideálním partnerem pro naši společnou misi, kterou je zajištění udržitelné mobility budoucnosti.

Elektromobilita v nové dimenzi

ID. Buzz ztělesňuje spojení moderních proporcí s inovativními technologiemi; design modelu ID. Buzz přitom vychází z jeho ikonických předchůdců - modelů Bulli. Seznamte se s jeho chytrými funkcemi, s intenzivním zážitkem z prostoru, a s inovativním designem osvětlení.

Ztělesnění komplexní udržitelné mobility

Základním principem nového modelu ID. Buzz je komplexní udržitelná mobilita zajišťující ochranu klimatu v budoucnosti. Tento model je k zákazníkovi dodáván s neutrální bilancí1 emisí CO₂ a jezdí s nulovými emisemi. V jeho interiéru jsou využity recyklované materiály - například na čalounění sedadel, podlahové krytině a čalounění stropu - a nepoužívá se zde kůže živočišného původu. Udržitelná mobilita a komfort jsou tak ve vzájemné harmonii.

Nové pocity při vnímání prostoru

Nový ID. Buzz je multifunkční všestranný automobil. K jeho vynikající manévrovatelnosti přispívá i malý průměr otáčení, jehož hodnota je jen těsně nad jedenácti metry. Díky maximálnímu využití prostoru a zcela nově vyvinuté úsporné koncepci interiéru mají cestující spoustu místa v oblasti nohou. Sedadla s možností komfortního nastavení umožňují variabilní využití interiéru. V pětimístné verzi a se všemi cestujícími v kabině tak za druhou řadou sedadel zbývá až 1 121 litrů prostoru pro zavazadla.
 

Udržuje Vás v jízdním pruhu. A udržuje také odstup od ostatních vozidel

Asistenční systém Travel Assist s tzv. rojovými daty udržuje Váš vůz v jízdním pruhu, udržuje odstup od vpředu jedoucího vozu a udržuje přitom také nastavenou maximální rychlost.² Prostřednictvím aktivních zásahů do řízení systém Travel Assist zajišťuje adaptivní vedení vozu v jízdním pruhu.² Travel Assist s rojovými daty může také přizpůsobovat rychlost jízdy podle aktuálních rychlostních limitů a průběhu trasy jízdy (bere v úvahu zatáčky, kruhové objezdy apod.).
 

Doplňování energie – jednoduché a profesionální

S vozem ID. Buzz budete jezdit nejenom ohleduplně k životnímu prostředí, ale budete také flexibilní. Jeho maximální nabíjecí výkon při rychlém nabíjení stejnosměrným proudem je až 170 kW. U rychlonabíjecího stojanu s tímto výkonem je tak pro nabití baterie z 5 na 80 % její kapacity potřeba přibližně 30 minut.

Aktualizace over-the-air: všechny funkce v tom nejaktuálnějším stavu

Aktualizace softwaru zvyšují funkčnost digitálních systémů Vašeho modelu ID. Buzz. Pravidelné aktualizace se uskutečňují prostřednictvím bezdrátového připojení k internetu, jako tzv. aktualizace Over-the-Air³. Software Vašeho modelu ID. Buzz bude díky tomu stále v tom nejaktuálnějším stavu. Podmínkou pro aktualizace Over-the-Air je uzavření smlouvy na využívání služeb We Connect³. Aktualizace se stahují na pozadí prostřednictvím mobilního připojení Vašeho modelu ID. Buzz. Poté, co je kompletní aktualizace k dispozici, zobrazí se na displeji infotainment systému zpráva o připravené aktualizaci a systém Vás provede všemi nezbytnými kroky, které jsou nutné pro její nainstalování.

Moderní osvětlení, které s Vámi komunikuje

Velký podíl na sympatickém projevu modelu ID. Buzz má jeho moderní design osvětlení. Jakmile se s klíčkem od vozu - který je vybaven volitelným zamykacím a startovacím systémem Keyless Access - přiblížíte k Vašemu modelu ID. Buzz, pootočí se jeho světlomety LED Matrix⁴ zezdola nahoru a přátelsky "mrknou" na pozdrav. V interiéru vozu Vás pak interaktivní systém ID. Light přivítá světelným signálem a decentním zvukem.

Infotainment: vítejte v digitálním světě

Digital Cockpit, připojení k internetu, mobilní online služby a integrované hlasové ovládání - v novém voze ID. Buzz na Vás čekají nejmodernější technologie na nejvyšší úrovni. Prostřednictvím softwarového rozhraní App-Connect tak můžete z Vašeho chytrého telefonu pohodlně přenést hudbu, audio knihy nebo zprávy na velký barevný dotykový displej infotainment systému, který může mít na přání úhlopříčku až 12 palců (30,5 cm). Jeho prostřednictvím ovládáte také celou řadu funkcí vozu, jako např. rádio s příjmem digitálního signálu DAB+.

 

Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Ondrej Štúr
Ondrej Štúr

Vedoucí prodeje osobních a užitkových vozů
Olomouc

585 560 229 737 742 151 Kontaktovat
Josef Řezník
Josef Řezník

Vedoucí prodeje užitkových vozů, specialista na přestavby užitkových vozů
Zlín

577 616 104 602 536 653 Kontaktovat
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

Stala se Vám nehoda?
Stala se Vám nehoda?

Zavolat odtah