Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Audi RS 6 Avant

Vůz stvořený pro život bez limitů.

Ať už potřebujete vůz, který Vás s grácií doveze na obchodní schůzky, nebo auto na rodinné výlety, Audi RS 6 Avant naprosto splní Vaše očekávání. Jedná se totiž o vysoce výkonný sportovní vůz, který udělá dojem nekompromisním designem i vysokou úrovní praktičnosti. Zamilujete si ho od první jízdy.

Silné charisma: design exteriéru

Audi RS 6 Avant září mimo jiné také díky mnoha prvkům ve specifickém designovém provedení RS. O působivosti designu v provedení RS Vás okamžitě přesvědčí rozšiřující se karoserie a zvýrazněné lemy podběhů kol. Sportovní charakter vozu neomylně zdůrazňují jednodílná maska chladiče bez výrazného rámu, nárazníky v provedení RS a masivní krajní otvory sání vzduchu vpředu. Charakteristická silueta vozů typu Avant se zde projevuje ve své nejlepší podobě s dlouhou střešní linií a plochými D-sloupky. Záď s koncovkami výfuku v provedení RS a se střešním spoilerem podtrhujícím dynamický vzhled vozu jasně naznačuje, že se jedná o vůz snů. A když už mluvíme o snech a přáních, Audi RS 6 Avant¹ je k dispozici v kombinaci s designovým paketem pro exteriér v matném hliníkovém, černém nebo karbonovém provedení, přičemž si lze vybrat jeden ze 13 různých odstínů laku karoserie.

Krásné zvenku i uvnitř

Výkon: 441 kW (600 koní) Maximální točivý moment: 800 Nm Zrychlení z 0 na 100 km/h: během 3,6 sekund Maximální rychlost: na přání lze zvýšit až na 305 km/h, abyste si mohli naplno užívat výkon 4litrového motoru TFSI V8 Biturbo, který se stane Vaší srdeční záležitostí (spotřeba při kombinovaném provozu:* 11,5 - 11,7 l/100 km; emise CO₂ při kombinovaném provozu*: 263 - 268 g / km). K mimořádně vzrušujícímu jízdnímu zážitku přispějí také permanentní pohon všech kol quattro a na přání dostupný paket pro zvýšení dynamiky.

Jízdní zážitek „vše v jednom“

Podvozek Audi RS 6 Avant Vám umožní vsadit vše na jednu kartu, protože je standardně vybaven sportovním vzduchovým odpružením RS, které je vhodné pro jízdu až do rychlosti 305 km/h. Abyste si mohli plnými doušky vychutnávat různá jízdní prostředí, můžete si zvolit jízdní režim, který v závislosti na Vašich potřebách upřednostní například výkon nebo komfort pro jízdu na dlouhé vzdálenosti. Na přání dostupný sportovní podvozek RS plus se systémem DRC (Dynamic Ride Control) Vám zajistí perfektní ovladatelnost vozu, protože výrazně snižuje tendenci vozu ke klonění a klopení. Kromě obdivných pohledů ostatních si získáte také silnici, která bude jen Vaše.

 

Více informací se dozvíte zde.

Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Viktor Žák
Viktor Žák

Vedoucí prodeje, specialista na operativní leasing
Olomouc

585 560 266 733 610 597 Kontaktovat
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

Stala se Vám nehoda?
Stala se Vám nehoda?

Zavolat odtah