Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Audi Pneuservis

Audi Pneuservis

Zajistíme Vám kompletní pneuservis vašeho vozu Audi.
Na začátku každé motoristické sezóny vám vyměníme pneumatiky a provedeme jejich důkladnou kontrolu. Postaráme se o celkový servis včetně vyčištění a také o správné uskladnění zimních resp. letních pneumatik za příznivou cenu. Při pořízení nových pneumatik získáte Audi PneuGaranci a také jistotu, že dostanete správné a vhodné pneumatiky pro svůj model vozu. Vybrat si můžete z široké nabídky renomovaných výrobců. Máme pro Vás připravené atraktivní akční nabídky a poskytneme vám odborné poradenství.
Při nákupu nových pneumatik a kol u nás můžete odevzdat své staré pneumatiky hned k ekologické likvidaci.

 

Originální kola Audi

Originální kola Audi mají četné výhody. Kvalita je základem mimořádné bezpečnosti, životnosti a hospodárnosti.
Díky jejich skvělým vlastnostem, široké nabídce rozměrů, nové technologii loukotí a exkluzivní barevnosti, jsou vždy sladěné s příslušným modelem Audi. Pouze ta kola, která splňují všechny tyto  nároky, smí nést označení Audi originální kola.
Objevte více o Originálních kolech Audi nebo si prohlédněte nabídku Audi kompletních kol.

Kontaktujte naše servisní poradce.

Audi PneuGarance

Originální kvalita, za kterou ručíme.

Kvalita pneumatik má nezanedbatelný význam pro Vaši bezpečnou jízdu. Pneumatiky jsou trvale vystaveny velkému zatížení, a to nejen kvůli mnohdy nekvalitnímu povrchu vozovek. Na cestách Vás čekají různé nástrahy jako hřebíky, šrouby, ostré kameny, které mohou pneumatiku poškodit natolik, že ji nelze opravit. V těchto případech se Vám bude hodit náš garanční program Audi PneuGarance, který Vám ušetří peníze.

Naši záruku na pneumatiku automaticky získáte pokud ji koupíte právě u nás. Garance je poskytována už při zakoupení jedné pneumatiky a je platná po dobu tří let. Vztahuje se na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník. Pokud máte platnou doživotní Záruku mobility, můžete využít i odtah do našeho autorizovaného servisu Audi.

S programem Audi PneuGarance získáte slevu až 70 % z ceny pneumatiky, na niž je garance uplatňována. Výše slevy (stejně jako doba platnosti záruky) závisí na hloubce zbytkového dezénu, přičemž limitem je 5 mm. Slevu můžete uplatnit pouze v případě, že nakoupíte novou pneumatiku u našich prodejců nebo v našem autorizovaném servisu, cena nové pneumatiky bude snížena o poskytnutou slevu.

Garanci můžete uplatnit u kteréhokoli autorizovaného partnera Audi v České republice. 

Kontaktujte naše servisní poradce.

AirStop®

Vaše nejlepší ochrana před defektem pneumatik.

Používání Air Stop® pro Vás znamená výrazně méně problémů v případě defektu, než v případě používání běžných pneumatik. Poškození pneumatik představuje skoro 25 % všech problémů s automobilem. Podstatnou část poškození způsobuje drobné propíchnutí běhounu pneumatiky. Díky technologii Air Stop® však ve většině těchto případů můžete pokračovat v jízdě i s defektem v běhounu do průměru 5 mm – což je například typické pro propíchnutí hřebíkem.
Jak Air Stop® funguje: Uvnitř pneumatik je speciální samozacelující hmota, která je chrání před ztrátou tlaku. Řešení přitom nijak znatelně neovlivňuje kvalitu jízdního chování, valivý odpor ani jejich životnost. Pneumatiky lze montovat na všechny standartní ráfky a nevyžadují žádné další příslušenství. Air Stop® doporučujeme využívat se systémem kontrolujícím tlak v pneumatikách.

Hlavní výhody Air Stop®:

  • V případě defektu některého z vašich kol můžete nerušeně pokračovat v jízdě
  • Nebudete se muset zdržovat výměnou porušené pneumatiky
  • Žádný vliv na jízdní vlastnosti

Kontaktujte naše servisní poradce. 

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

Stala se Vám nehoda?
Stala se Vám nehoda?

Zavolat odtah