ŠKODA KAMIQ

První crossover ŠKODA

Chytrá kombinace SUV a praktického městského vozu.

Skladové vozy

Poradíte si s ním

KAMIQ je městský crossover, který přebírá výhody SUV v podobě charakteristického designu ŠKODA oplývajícího dynamickými tvary a ostrými hranami. Dokonalý pro ty, kteří se nehoní za aktuálními trendy, ale vytvářejí své vlastní.

Když víte, co vám sedí

Interiér
Exteriér

Síla a odvaha vždy vychází zevnitř. A KAMIQ se v tomto ohledu nijak neliší, protože spojuje emočně nabitý design interiéru a exteriéru. Atraktivní ergonomie interiéru zůstává bezchybná a cestující jsou obklopeni těmi nejlepšími materiály. Samozřejmostí jsou i komfortní prvky výbavy pro městskou džungli, takže si se vším dokážete hravě poradit.

Dělené hlavní světlomety v provedení Bi-LED a doplňky propůjčují přední části odvážný vzhled. Poprvé u značky ŠKODA se model KAMIQ pyšní dynamickými předními a zadními ukazateli směru. V zadní části výrazné tvary doplňují koncová světla v provedení TOP LED.
ŠKODA KAMIQ je postavena na nejnovější modulární platformě MQB A0, a proto je možné vůz vybavit nejmodernějšími technologiemi. Například zájemci o dynamičtější jízdu ocení regulaci posilovače řízení a systém nastavitelných tlumičů.

Bezpečné útočiště

Stejně jako u každého jiného vozu značky ŠKODA je také u modelu KAMIQ bezpečnost na prvním místě, a proto má devět airbagů, včetně airbagu v oblasti kolen, a spoustu jízdních asistenčních systémů, např. asistent změny jízdního pruhu (Side Assist) nebo proaktivní ochranu cestujících (Crew Protect Assist).
Charakteristickým znakem vozů značky ŠKODA jsou i jedinečné vlastnosti Simply Clever. Tato sofistikovaná řešení, která usnadňují každodenní život, najdete ve voze KAMIQ všude, kam se podíváte. Posuďte sami.

Škoda Zlín

Fleet centrum

Tř. Tomáše Bati 642

763 02 Zlín

Po - Pá:

7:00 - 18:00

So - Ne:

zavřeno

Škoda Vsetín

Štěpánská 383

755 01 Vsetín

Po-Út:

6:30 - 17:00

St:

6:30 - 18:00

Čt-Pá:

6:30 - 17:00

So-Ne:

zavřeno

Škoda Olomouc

Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 18:00

So - Ne:

zavřeno