ŠKODA CITIGO

Ready, city, go!

Chytré a pohodlné malé městské auto.

Skladové vozy

Malá rozměry, velká možnostmi

  • Možnost 3 i 5dveřové karoserie​
  • Alternativou je 5° robotizovaná převodovka​
  • V nabídce varianta GREEN TEC
  • Spotřeba 4.1 l/100 km
  • Emise 95 g/km CO2
  • Zavazadlový prostor 251 / 951 l

Interiér
Exteriér

Překvapivě prostorný Interiér

vás překvapí svou prostorností. Samozřejmostí je precizní zpracování všech vnitřních materiálů a prvků. Příjemně tvarovaná přístrojová deska vás přivítá s přehledně uspořádanými ovladači, které najdete na logických místech a snadno na dosah. Integrované hlavové opěrky předních sedadel dodávají interiéru sportovní styl.

Snadné nastupování nebo vystupování z třídveřové verze vozu Citigo zajistí cestujícím na zadních sedadlech Easy Entry (mechanizmus předních sedadel), který umožňuje jednoduchým způsobem sklápět opěradla a posouvat sedadla řidiče a spolujezdce.

Praktické a elegantní provedení

ŠKODA Citigo okamžitě zaujme svým svěžím designem, ve kterém se mísí známé charakteristické prvky s inovativním řešením. Zatímco například maska chladiče odkazuje svým typickým tvarem na příslušnost vozu ke značce, nad jejím chromovaným rámečkem našlo své nové osobité místo logo ŠKODA.

Linie spodní hrany oken mírně stoupá a vůz tak získává při pohledu z boku příjemný nádech dynamiky. Zadní svítilny umístěné těsně nad nárazníkem jednoznačně vycházejí z konceptu svěžího designu a funkčnosti. Nechybí ani důležitý detail: prosvícení do tvaru písmene C.

Připraven na budoucnost

Nové moderní tříválcové motory spalující benzín nebo stlačený zemní plyn (CNG) dosahují velmi nízké spotřeby paliva při zachování výborné dynamiky jízdy.
Benzinový motor 1,0 MPI je dodáván ve výkonových variantách 44 kW a 55 kW. V provedení CNG je k dispozici s výkonem 50 kW. ​Motor 1,0 MPI se vyznačuje také vysokou mírou unifikace použitých dílů. Díky tomu je snadné nasazení technologie Green tec pro tento agregát. Motor splňuje požadavky stanovené emisní normou EU 5, která platí ve všech státech Evropské unie.

Škoda Zlín

Fleet centrum

Tř. Tomáše Bati 642

763 02 Zlín

Po - Pá:

7:00 - 18:00

So - Ne:

zavřeno

Škoda Vsetín

Štěpánská 383

755 01 Vsetín

Po-Út:

6:30 - 17:00

St:

6:30 - 18:00

Čt-Pá:

6:30 - 17:00

So-Ne:

zavřeno

Škoda Olomouc

Kosmonautů 846/2

772 00 Olomouc

Po - Pá:

7:00 - 18:00

So - Ne:

zavřeno