Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Nová Octavia Combi RS

Nová ŠKODA Octavia RS iV

 • Agresivní výraz a ještě dynamičtější design s červenými doplňky
 • Velkorysý zavazadlový prostor, kam bezpečně uložíte vše potřebné
 • Model OCTAVIA COMBI RS můžete doplnit až 19” koly z lehké slitiny
 • Interiér v duchu RS kombinuje sport a luxus
 • Potah Alcantara zdobí sedadla, přístrojovou desku a výplně dveří
 • Všechny důležité informace na dvou standardně dodávaných 10” obrazovkách

5 důvodů, proč zvolit vůz OCTAVIA COMBI RS

UŽÍVEJTE SI KAŽDOU JÍZDU

Sevřete volant pevně v rukou a sešlápněte plyn až k podlaze. Při rozjezdu vás 245 koní zamáčkne do sedadel. Auto vás poslouchá na slovo. Nadšeně projíždíte jednu zatáčku za druhou.

Radost z každé zatáčky

Dali jsme si záležet, aby Vás OCTAVIA COMBI RS bavila stejně i při průjezdu zatáčkami. Sportovní podvozek modelu RS s tužším odpružením, kratšími vinutými pružinami a specifickými tlumiči se sportovní charakteristikou má o 15mm nižší světlou výšku (neplatí pro vůz RS iV). Standardem jsou také posílené brzdy a víceprvková zadní náprava zajišťující skvělou ovladatelnost a vysokou úroveň jízdního pohodlí.

Progresivní řízení

Octavia RS je vybavena progresivním řízením, které zlepšuje ovládání vozu v zatáčkách. Progresivní řízení mění poměr v závislosti na tom, jak moc volantem otočíte. Nemusíte tedy zbytečně přehmatávat. Progresivní řízení tak ulehčuje řízení ta točitých silnicích, při jízdě ve městě nebo během parkování.

VYBERTE SI MOTOR PODLE SVÉHO JÍZDNÍHO STYLU

Na výběr máte ze tří výkonných typů pohonu. Plug-in hybridní OCTAVIA RS iV kombinuje špičkovou dynamiku a čistě elektronickou jízdu. Výkonný benzínový motor přináší maximální požitek u jízdy. Naftový motor je ideální pro rychlé přesuny na velké vzdálenosti. Která OCTAVIA RS je pro vás ta pravá?

Sportovní Kombi s Plug-in hybridním motorem

Zvolte plug-in hybridní model RS iV s 6stupňovou automatickou převodovkou DSG a užívejte si vysoký výkon hodný sportovního vozu: Celkový systémový výkon 180 kW doplňuje maximální točivý moment 400 Nm přenášený na přední kola. Ve sportovním režimu, který umožňuje využít maximální výkon vozu, zrychluje OCTAVIA RS iV z 0 na 100 km/h za 7,3 s. Maximální rychlost činí 225 km/h. Zároveň máte k dispozici čistě elektrický pohon pro bezemisní jízdu.

Toužíte po něčem klidnějším? Plug-in hybridní pohon nabízí také ŠKODA OCTAVIA iV.

S vůní benzínu

Pokud jste příznivcem benzínových motorů a chcete výkonný motor, který skvěle zní, zvolte 2,0 TSI o výkonu 180 kW. Na výběr máte mezi 7stupňovou automatickou převodovkou DSG a 6stupňovou manuální převodovkou, která je tady pro opravdové fajnšmekry. Motor v kombinaci se 7stupňovou automatickou převodovkou DSG zrychlí z 0 na 100 km/h za 6,8 s. Obě varianty jsou nabízeny s pohonem předních kol.

Dostatek výkonu za všech okolností

Třetí možností je úsporný, ale výkonný naftový motor 2,0 TDI o výkonu 147 kW, který se vždy pojí se 7stupňovou automatickou převodovkou DSG. Jeho výhody oceníte při dlouhých cestách v rychlém tempu, zejména na dálnicích. Tento motor je nabízen s pohonem předních i všech kol.

JEZDĚTE PO MĚSTĚ BEZ EMISÍ

Rozhodněte se pro plug-in hybridní model OCTAVIA COMBI RS iV a zažijte novou éru cestování po městě. Nabijte baterii a jezděte ulicemi v dokonalém tichu a pohodlí. O vše se stará elektrický motor, který do ovzduší nevypouští žádné emise.

Bezemisní provoz

Hlavní výhodou vozu OCTAVIA COMBI RS iV je kombinace spalovacího motoru pro dlouhý dojezd a bezemisní jízdy v elektrickém režimu. Lithium-iontová baterie umístěná v podlaze před zadní nápravou umožňuje čistě elektrický provoz, který vám poskytne bezemisní jízdu pro vaše každodenní cesty po městě. Pro aktivaci čistě elektrické jízdy jednoduše zvolíte elektrický režim.

Zvolte si požadovanou úroveň nabití baterie

OCTAVIA COMBI RS iV je připravena na každodenní situace, ve kterých plně využijete výhody plug-in hybridního pohonu. Chcete si dobít baterii během jízdy předtím, než dojedete do centra? Jednoduše nastavte požadovanou úroveň nabití a baterie se dobije během jízdy benzinovým motorem a rekuperací brzdné energie.

Nabíjení

Pojem “plug-in hybrid” značí, že baterii vozu OCTAVIA COMBI RS iV lze dobíjet také připojením nabíjecího kabelu do elektrické sítě – doma, v práci, na parkovišti nebo třeba v nákupním centru. Baterii lze dobít doma buď z běžné zásuvky, nebo z výkonného Wallboxu pro rychlejší nabíjení.

DESIGN PLNÝ SÍLY

Již tak dynamický design standartního modelu OCTAVIA COMBI zdobí ve verzi RS černé doplňky a další speciální prvky, jako například 18” kola z lehké slitiny Comet.

Dynamická příď

Standardně dodávané Matrix-LED hlavní světlomety LED mlhovými světlomety se specifickým designem propůjčují vozu OCTAVIA COMBI RS charakteristický výraz. Dynamický vzhled přídě umocňují přední nárazník v barvě vozu a černý difuzor.

Maska chladiče v lesklém černém provedení

Příď charakterizuje maska chladiče v lesklém černém provedení. Stříbrné logo RS zdobí červené písmeno “V”, které znamená slovo “vítězství”.

Sportovní záď

Sportovní DNA modelu OCTAVIA COMBI RS je jasně patrná ze zádi, které dominují černé kontrastní prvky a standardně dodávaná Top LED zadní světla s animovaným ukazatelem směru jízdy. V této barvě je vyveden také nápis ŠKODA i loga RS a iV. Dalšími specifickými prvky jsou odrazkový pás a dvě koncovky výfuku. Difuzor a spoilery na pátých dveřích a zadním nárazníku přispívají k lepšímu proudění vzduchu.

SPORTOVNÍ INTERIÉR

Varianta RS doplňuje sportovní interiér modelu OCTAVIA COMBI RS o sportovní doplňky. Součástí standardní výbavy je Virtuální kokpit s úhlopříčkou 10,25”, ambientní osvětlení a další atraktivní prvky.

Obklopte se nejnovější technikou

Specialitou modelu OCTAVIA COMBI RS je zcela nový tříramenný multifunkční sportovní volant. Všechny důležité informace máte stále na očích díky standardně dodávanému Virtuálnímu kokpitu s úhlopříčkou 10,25” a 5 různými možnostmi zobrazení, včetně zobrazení Sport. Na přání je nabízen head-up displej promítající aktuální rychlost, pokyny navigace a další údaje na čelní sklo.

Interiér v závodním duchu

Prostorný interiér kombinuje elegantní a sportovní styl. K hlavním znakům standardní výbavy patří mohutná sportovní sedadla s látkovým potahem a logem RS (na přání s potahem Alcantara), kontrastní červené švy, Ambientní LED osvětlení, černý potah stropu a přístrojová deska zdobená látkou Alcantara a lištou v karbonovém vzhledu. Sportovní dojem interiéru dotváří sportovní pedály.

VAŠE NOVÁ OCTAVIA S JISTOTOU

 • Nová OCTAVIA je již 4. generací našeho nejprodávanějšího modelu.
 • Více než 7 milionů vozů OCTAVIA bylo od roku 1959 dodáno zákazníkům.
 • OCTAVIA je v současnosti nejprodávanějším modelem v několika evropských zemích.
 • Za celou svou kariéru získala OCTAVIA více než 50 různých ocenění.

VAŠE ZÁRUKY

 • Doživotní záruka mobility, abyste dojeli do cíle i při poruše vozu.
 • Dva roky záruka bezplatné opravy poškození kvůli vadě vozu.
 • Tři roky záruka bezplatné opravy poškození kvůli vadě laku.
 • 12 let záruka bezplatné opravy prorezavění karoserie.

NEJVYSPĚLEJŠÍ TECHNIKA PRO VAŠI BEZPEČNOST

 • Asistovaná jízda 2.0
 • Bezpečnostní asistenty
 • LED osvětlení
 • Snadné parkování

ZŮSTAŇTE ONLINE I NA CESTÁCH

Nová generace infotainment systémů se zabudovanou SIM kartou přináší praktické funkce jako aktuální informace o dopravě nebo Wi-Fi připojení pro zařízení cestujících.

TO VŠE A JEŠTĚ VÍCE

 • Chytré detaily
 • Prostorné přihrádky
 • Multimédia
 • Zavazadlový prostor

Pro více informací kontaktujte naše prodejce ve Zlíně, Olomouci či Vsetíně nebo si vůz rovnou nakonfigurujte.
Více o modelu ŠKODA OCTAVIA RS zde.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

Stala se Vám nehoda?
Stala se Vám nehoda?

Zavolat odtah