Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

SAMOHÝL ŠKODA TEAM 2023

Samohýl ŠKODA Team zůstává pro sezónu 2023 věrný vozu Škoda Fabia R5, se kterým loni Adam s Ondřejem vybojovali řadu kvalitních výsledků (4. místo na Šumavě a 5. místa v Českém Krumlově a na Bohemii, vítězství v Power Stage na Barumce) a hlavně prvenství v Poháru 2+ (sprintrally).

„Celkově máme radost, že jsme se někam posunuli a naše ztráta na kluky před námi na kilometr se zmenšuje. To nám ukazuje, že jdeme dobrým směrem. Ale taky nám stále něco chybí. Ale obecně, cíl před začátkem sezony byl Top5, což jsme splnili a v týmu panuje spokojenost,“ krátce se ohlíží za loňskou sezónou Adam Březík.

"Loňský rok byl pro nás celkem úspěšný, vyhráli jsme Pohár 2+ a ve velkém mistráku byli do Top5, což byl náš cíl. Letos se budeme soustředit hlavně na velké závody u nás, kde bychom se rádi posunuli ještě o něco výš," doplňuje navigátor Ondřej Krajča. „Byl jsem rád, že se nám podařilo zase vylepšit výkonnost kluků ve vztahu k nabité konkurenci, kterou český mistrák oplývá. Proto celkově musím být s výsledky spokojen a věřím, že na ně dokážeme letos minimálně navázat,“ přidal své pocity manažer týmu Martin Březík. Vůz Škoda Fabia R5 prošel v zimě kompletní repasí a po návratu z lakovny samozřejmě dostal nový kabát.

„Návrh a provedení je z dílen Keane Design. Vzhled vychází z osvědčených barev. Jen motiv je částečně obměněn. Společně jsme se snažili o kombinaci lesklých a matných fólií, vše je sladěno s chromovou střechou. Určitě se mi letošní polep líbí víc než loňský, a věřím, že se podobně bude líbit i našim fanouškům. Spoustu ploch díky podpoře v rámci dealerského programu zabírají na karosérii fabie loga společnosti Škoda Auto, samozřejmě našim hlavním spolubojovníkem zůstává společnost Samohýl Motor. Obou partnerství si moc vážíme. Rád bych rovněž poděkoval za podporu pro letošní sezónu i dalším partnerům (Dobré obaly, MPL, Svoboda Březík, Vandraq studio, Kresta racing) a dodavateli závodního paliva Mol. Za mediální podporu ve vysílání Rock Rádia vděčíme Marcelu Herboltovi. V rámci tohoto spojenectví můžeme potvrdit starty v MČR v rally. K tomu se objevíme na dvou domácích sprintech, na Kopné a Vsetíně,“ okomentoval přípravy na sezónu Adam Březík.

„Jsem ráda, že se nám i v tomto roce podařilo splnit podmínky škodovky pro přihlášku do dealerského programu. Mnohé tak pro nás zůstává stejné jako v letech předchozích. Ovšem stejně, jako se mění značka Škoda, ať už novým logem, cílovou skupinou nebo konceptem vnímání značky jako takové, i nás čeká pár změn a inovací. Jdeme vstříc elektromobilitě, závodnímu týmu na celou sezónu zapůjčujeme vůz Škoda Enyaq RS Coupé iV, se kterým závodní posádka absolvuje i jeden ze závodů Ecorally. Mimo to budeme dbát i na správný přístup k recyklaci, například omezením jednoduchých plastů v servisním zázemí. Fanoušci a hráči esportu se zase mohou těšit, že uspořádáme náš první vlastní turnaj, kde jednou z hlavních cen bude svezení v závodním voze,“ naznačuje před startem sezóny vedoucí marketingového oddělení Samohýl Motor Lenka Bořutová.

Mistrovství České republiky v rally odstartuje na přelomu března a dubna Valašskou rally ve Valašském Meziříčí.

Týden před startem sezóny se s vozem Škoda Enyaq RS Coupé iV postaví na start ČEZ Czech New Energies Rallye v Českém Krumlově (24.–25. března 2023).

V letošním roce jsou na programu tyto závody: 

Rally ValMez
Rallye Šumava Klatovy
Rallye Český Krumlov
Rally Hustopeče
Rally Bohemia Mladá Boleslav
Barum Czech Rally Zlín
Invelt Rally Pačejov

 

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

Stala se Vám nehoda?
Stala se Vám nehoda?

Zavolat odtah