Samohýl

 

O společnosti

 

 

Na začátku stál muž s vášní pro auta. V sedmdesátých letech otevřel v tehdejším Gottwaldově Alois Samohýl druhou značkovou prodejnu vozů Škoda v republice a už v devadesátých letech ji koupil. Založil tak společnost SAMOHÝL ŠKODA ZLÍN a. s., a v podstatě od nuly začal budovat zlínské impérium. Za ta léta si svou pílí a nabídkou perfektních služeb získal jméno, a s tím spojený velký počet zákazníků, kteří firmě důvěřují a rádi se k nám vrací.

Nyní, skoro o třicet let později, již pod vedením Martina Samohýla, zaměstnává rozšířená společnost SAMOHÝL MOTOR a.s. na 120 zaměstnanců a řadí se tak mezi nejvýznamnější firmy s dlouholetou tradicí ve Zlínském kraji.
Postupně se nabídka společnosti rozšířila ještě o další značky, jako je Volkswagen, Audi či Peugeot, a nabízíme kromě samotného prodeje také další komplexní služby jako je poskytování spotřebitelských úvěrů či pojištění, prodej příslušenství a náhradních dílů, všechny druhy oprav výše uvedených značek vozů, včetně karosářských a lakýrnických prací, zajištění likvidací pojistných událostí, či poskytnutí náhradních vozidel. Obchodní provozovny můžete najít ve Zlíně, Olomouci a Vsetíně, z nichž všechny prošly rozsáhlými rekonstrukcemi a pyšní se příjemným prostředím a moderním designem.
Na úspěších společnosti se mimo management, který vede firmu k neustálému dynamickému rozvoji, podílí také náš profesionální personál. Zaměstnanci se pravidelně školí přímo u výrobce, což jim napomáhá provádět svou práci v maximální kvalitě. Pro své zákazníky pravidelně pořádáme regionální akce pro celou rodinu spojené s prezentací vozů. Zmínit můžeme například testovací jízdy v rámci Garden Food Festivalu či Filmového Festivalu nebo různé předváděcí eventy pro VIP klienty. Stejně tak pro naše zaměstnance pravidelně pořádáme paintballové turnaje, či dětské dny.

Angažujeme se také v oblasti sportu, kde působíme jako sponzor extraligy ledního hokeje ve Zlíně a Olomouci. Dále pak sponzorujeme autokrosový team SAMOHÝL MOTORSPORT v rámci Evropského šampionátu.

Naše společnost je mimo jiné zapojena v projektu ŠKODA Handy, která pomáhá osobám se sníženou pohyblivostí. Náš poradce poskytuje odborné poradenství hendikepovaným řidičům například i s úpravou vozidel.

Dobře odvedená práce na úrovni, přiměřená cena a spokojenost zákazníka je pro nás velmi důležitá.