Nový Touareg Touareg - Odpověď na každou

Suverénní trakce na silnici i mimo ni, vynikající komfort a okázalý design. Ve voze Touareg hravě zvládnete téměř každé dobrodružství. A také všední den

 

Interiér

Komfortní prostředí Vás bude obklopovat i uprostřed divočiny. To proto, že interiér vozu Touareg Vás bude rozmazlovat vybranými materiály a elegantními barvami, které budou pohlazením pro Vaše dlaně a potěšením pro Vaše oči. Tento luxus budete vnímat ještě intenzivněji v drsném a nevlídném okolním prostředí.


 

Vyvolá nadšení již při prvním kontaktu

Moderní tvary. Design čelní partie vozu s unikátní mřížkou chladiče vytváří jedinečný dojem. Integrované bi-xenonové světlomety jsou pokračováním přesně vedených linií mřížky chladiče a umocňují charakteristické tvary čelní partie vozu.


 

Zvládne 100% stoupání i 580 milimetrů hlubokou vodu

Touareg je připraven na každou výzvu i na spoustu dalších věcí. Najde si cestu i tam, kde žádná nevede, a pokračuje tam, kde už to jiní museli vzdát. Umožňuje to například stálý pohon všech kol 4MOTION, který rozděluje podle aktuální potřeby sílu motoru na všechna čtyři kola. Téměř na každém povrchu je tak zajištěn optimální pohon i trakce.


 

Volnoběžná funkce

Můžete to zažít každý den - nejdále dojedete, když věci prostě nebudete brzdit. A díky volnoběžné funkci můžete využívat kinetickou energii Vašeho vozu Volkswagen. Jednoduchým a pohodlným způsobem tak můžete ušetřit až půl litru paliva na 100 kilometrů.


 

Výbava v kůži "Cricket"

Výbava v kůži "Cricket", která se dodává na přání, je potěšením pro Vaše oči a pohlazením pro Vaše dlaně na té nejvyšší úrovni. Již v okamžiku nastoupení můžete vnímat charakteristickou vůni kůže. Při každé jízdě si tak můžete užívat nepřekonatelný pocit, který tato exkluzivní výbava přináší.

  • Tř. Tomáše Bati 623
  • 763 02 Zlín
Po - Pa:
7 - 18 hod
So:
zavřeno
  • Kosmonautů 846/2
  • 772 00 Olomouc
Po - Pa:
7 - 18 hod
So:
zavřeno