Passat Variant | Samohýl

 

Promyšlená elegance.

Komfortní ovládání, dynamické jízdní vlastnosti a velmi kvalitní interiér: nový Passat Variant.

 

Úspěch, který má svou podobu

Na dosaženém úspěchu je nejkrásnější to, že ho konečně máte před očima. Nebo se z něj můžete dívat na okolní svět. S vozem Passat Variant můžete dokonce obojí, protože Vás zaujme jak zvenčí, tak i zevnitř. A zaujal i porotu soutěže "Car of the Year" a "iF Gold". V obou anketách se Passat Variant stal vítězem pro rok 2015.


 

Suverénní jako Vy

Suverenita je výsledkem jedinečné síly. A také schopnosti tuto sílu projevit. Na voze Passat Variant je okamžitě patrné, jak je inovativní. K nejmarkantnějším prvkům, které zaujmou na jeho exteriéru, patří výrazně tvarované LED světlomety* a zadní světla tvořená LED diodami, stejně jako dynamické boční linie. Velmi elegantní je také dlouhý rozvor a krátké převisy karoserie.


 

Asistent pro jízdu v koloně

Inovativní asistent pro jízdu v koloně, který je součástí výbavy na přání, pomáhá řidiči ve váznoucí dopravě a eliminuje tak riziko nehod z nedobrzdění.


 

Motory

Hodně a rádi cestujete, můžete však přitom mít nízkou spotřebu? Naše naftové TDI motory, stejně jako benzinové TSI motory jsou optimalizované na efektivitu, velký krouticí moment a vysoký výkon a splňují emisní normu Euro 6.


 

Volkswagen Media Control

Rozhraní Volkswagen Media Control umožňuje Vašim spolucestujícím ovládání infotainment systému, a to zcela jednoduše a komfortně prostřednictvím tabletu.


 

Jízdní komfort

K příjemným pocitům při jízdě automobilem přispívá mnoho faktorů: Například odpovídající teplota a vědomí, že vše podstatné máte ve svém zorném poli.

  • Tř. Tomáše Bati 623
  • 763 02 Zlín
Po - Pa:
7 - 18 hod
So:
zavřeno
  • Kosmonautů 846/2
  • 772 00 Olomouc
Po - Pa:
7 - 18 hod
So:
zavřeno