Golf Sportsvan | Samohýl

 

Charizmatický sportovní temperament

Síla a suverenita: tvary nového vozu Golf Sportsvan prozrazují jeho příslušnost k rodině vozů Golf.

 

Inteligentní koncept využití prostoru.

Buďte flexibilní: Díky mnoha možnostem uložení, četným odkládacím plochám a variabilnímu uspořádání interiéru budete mít dostatek místa pro realizaci jakéhokoli plánu.


 

„Blind spot senzor“ s asistentem pro „vyparkování“

"Blind spot senzor" v rámci možností daných systémem varuje před automobily, které se nacházejí v tzv. "mrtvém úhlu". Asistent pro "vyparkování" monitoruje prostor po stranách Vašeho vozu při couvání z parkovacího místa.


 

Doprovod na úrovni.

Už nikdy nepojedete sami. Asistenční systémy nového vozu Golf Sportsvan Vás podporují v silničním provozu a napomáhají k tomu, abyste každý den absolvovali bezpečně a uvolněně.


 

Ovládání pomocí hlasových pokynů

Pomocí hlasových pokynů můžete ve Vašem voze Volkswagen ovládat velmi snadno a rychle mnoho funkcí infotainment systému. Prostřednictvím hlasových pokynů lze na přání ovládat rádio "Composition Media" nebo navigační systém "Discover Media".


 

Neuvěřitelně praktický

První dojem je velmi důležitý zejména z toho důvodu, že zapůsobí již po několika málo okamžicích. A to je pro Golf Sportsvan výhodou. Jeho dynamický design s klesající linií střechy a se skloněným zadním oknem na sebe okamžitě přitáhne pozornost. A ještě krásnější na tomto automobilu je, že pod působivým zevnějškem se skrývá atraktivní interiér.

  • Tř. Tomáše Bati 623
  • 763 02 Zlín
Po - Pa:
7 - 18 hod
So:
zavřeno
  • Kosmonautů 846/2
  • 772 00 Olomouc
Po - Pa:
7 - 18 hod
So:
zavřeno