Citigo | Samohýl

 

Citigo v datech

Malá rozměry, velká možnostmi

 
  • Možnost 3 i 5dveřové karoserie​
  • Alternativou je 5° robotizovaná převodovka​
  • V nabídce varianta GREEN TEC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Připraven na budoucnost

 

 

 

 

 

 

 

 

Nové moderní tříválcové motory spalující benzín nebo stlačený zemní plyn (CNG) dosahují velmi nízké spotřeby paliva při zachování výborné dynamiky jízdy.
Benzinový motor 1,0 MPI je dodáván ve výkonových variantách 44 kW a 55 kW. V provedení CNG je k dispozici s výkonem 50 kW. ​Motor 1,0 MPI se vyznačuje také vysokou mírou unifikace použitých dílů. Díky tomu je snadné nasazení technologie Green tec pro tento agregát. Motor splňuje požadavky stanovené emisní normou EU 5, která platí ve všech státech Evropské unie.

 

 

 

 

 

 

Praktické a elegantní provedení

citigo-3dverove-6-design-detail

ŠKODA Citigo okamžitě zaujme svým svěžím designem, ve kterém se mísí známé charakteristické prvky s inovativním řešením. Zatímco například maska chladiče odkazuje svým typickým tvarem na příslušnost vozu ke značce, nad jejím chromovaným rámečkem našlo své nové osobité místo logo ŠKODA.

 

Linie spodní hrany oken mírně stoupá a vůz tak získává při pohledu z boku příjemný nádech dynamiky. Zadní svítilny umístěné těsně nad nárazníkem jednoznačně vycházejí z konceptu svěžího designu a funkčnosti. Nechybí ani důležitý detail: prosvícení do tvaru písmene C.

Překvapivě prostorný Interiér

citigo-3dverove-6-zavazadeln

vás překvapí svou prostorností. Samozřejmostí je precizní zpracování všech vnitřních materiálů a prvků. Příjemně tvarovaná přístrojová deska vás přivítá s přehledně uspořádanými ovladači, které najdete na logických místech a snadno na dosah. Integrované hlavové opěrky předních sedadel dodávají interiéru sportovní styl.

 

Snadné nastupování nebo vystupování z třídveřové verze vozu Citigo zajistí cestujícím na zadních sedadlech Easy Entry (mechanizmus předních sedadel), který umožňuje jednoduchým způsobem sklápět opěradla a posouvat sedadla řidiče a spolujezdce.

Bezpečnostní standardy vyšší třídy

 

citigo-3dverove-6-bezpecnost-detail

Ochrana posádky a ohleduplnost k ostatním účastníkům silničního provozu jsou jednou z klíčových oblastí vývoje automobilu. Vůz Citigo stanovuje nové standardy nejen vysokou úrovní bezpečnosti, ale také rozsáhlým nasazením moderních technických řešení.

Z prvků aktivní bezpečnosti je třeba vyzdvihnout výborné jízdní vlastnosti, funkci nouzového brzdění (systém City Safe Drive) a elektronický stabilizující systém ESP, které jsou dodávány v rámci výbavy na přání. Ve 3dveřové verzi vozu Citigo vás chrání čtyři airbagy: přední a boční airbagy řidiče a spolujezdce.

Připraven na život se vším všudy

 

citigo-3dverove-6-prislusenstvi-detail

ŠKODA Originální příslušenství představuje nejrůznější produkty od exkluzivních kol z lehké slitiny přes mobilní navigaci, sluneční clony, textilní koberce či výbavu do zavazadlového prostoru až po střešní nosiče, stejně jako sněhové řetězy, mechanické zabezpečení řazení a dětské sedačky.

Pro maximálně emotivní vzhled modelu Citigo vám nabízíme Sport Design paket se sadou fólií a 15″ koly Aurega z lehké slitiny v černé metalické barvě, který lze objednat s novým vozem i dodatečně.

 

 

 

 

 

 

 

Citigo 5dveřové

 

 

 

Model Citigo v 5dveřovém provedení nabízí vyšší komfort pro cestující vzadu. Zavazadlový prostor o objemu 251 litrů, který v dané automobilové třídě patří k nadprůměrným, dělá z modelu Citigo praktického společníka pro všestranné využití.

 

 

 

 

 

 

 

Zaujal Vás tento model?Prozkoumejte jej detailněji! 

 

Škoda Zlín

Fleet centrum

  • Tř. Tomáše Bati 642
  • 763 02 Zlín
Po - Pa:
7 - 18 hod
So:
zavřeno
  • Štěpánská 383
  • 755 01 Vsetín
Po-Pá:
7 - 18 hod
So:
zavřeno
  • Kosmonautů 846/2
  • 772 00 Olomouc
Po - Pa:
7 - 18 hod
So:
zavřeno