Karoq | Samohýl
Karoq

 

Auto se šípem ŠKODA KAROQ

ŠKODA KAROQ je nové kompaktní SUV značky. Jméno a jeho psaná podoba pochází z jazyka Aleuťanů, kmene původních obyvatel, žijících na ostrově u jižního pobřeží Aljašky. Jméno KAROQ je kombinací výrazů ‘KAA’RAQ’ (auto) a ‘RUQ’ (šíp).

 

Prostorově vymodelovaná příď dostala geometricky tvarované světlomety s precizními konturami.

 

ŠKODA KAROQ nabízí nové asistenční systémy, Full LED světlomety a vůbec poprvé ve voze značky ŠKODA také Digitální přístrojový panel.

 

Velký rozvor náprav naznačuje velkorysý vnitřní prostor, tak charakteristický pro vozy značky ŠKODA. Karoserie má krátké převisy, charakteristický tvar sloupku D a ostře ukončenou záď.

 

Atraktivní krystalické tvary jsou patrné i na dělených zadních skupinových svítilnách, jejichž vnitřní část je integrovaná do výklopné zádě.

 

Vzhled světlometů našel inspiraci v tradičním umění českých sklářů. Krystalické tvary, ozdobené osmi „očními řasami“ uvnitř hlavního světlometu, spoluutvářejí funkční prvek s jedinečným designem.

 

Vzhled světlometů našel inspiraci v tradičním umění českých sklářů. Krystalické tvary, ozdobené osmi „očními řasami“ uvnitř hlavního světlometu, spoluutvářejí funkční prvek s jedinečným designem.

 

Nové kompaktní SUV značky ŠKODA má v sériové výbavě elektronickou parkovací brzdu, volitelně se dodává s pohonem 4×4 a sedmistupňovou převodovkou DSG. V nabídce je také volič jízdních režimů - Drive Mode Select, který přizpůsobí vůz různým jízdním stylům. Pro pohon 4x4 obsahuje navíc režim pro jízdu po nezpevněném terénu - Off-road.

 

Díky inovativním řešením patří ŠKODA KAROQ v oblasti konektivity na vrchol segmentu. Navigační varianty infotainmentů mohou poskytovat online informace např. o dopravě, cenách paliv, parkování, počasí a další. Nabízí vysoce moderní funkce a rozhraní a je vybaven až 9" kapacitními dotykovými displeji.

 

6 důvodů proč nová ŠKODA KAROQ

Líbí se mi

Sebevědomý výraz nového vozu ŠKODA KAROQ podporují ostře řezané čelní světlomety a mlhová světla, která jsou umístěna na úrovni masky chladiče, což potvrzuje terénní charakter auta. Světlomety mohou být vybaveny LED technikou s denním svícením a LED mlhovkami doplněné adaptivní funkcí AFS, čímž zvyšují bezpečnost jízdy, ale také dále vylepšují vzhled vozu.

 

Cítím se v něm bezpečně

Bezpečnost nového modelu ŠKODA KAROQ podporují moderní bezpečnostní řešení a systémy. Pevná karoserie, důmyslně navržené deformační zóny, devět airbagů, ABS, ESC a řada dalších systémů jsou dnes považovány za standard, který model KAROQ pochopitelně udržuje.

Navíc přináší řadu nejmodernějších asistentů jízdy, které chrání chodce, drží KAROQ v dostatečné vzdálenosti od aut vpředu, pomáhají udržet vůz uvnitř jízdního pruhu a kontrolují jeho bezpečnou změnu, usnadňují parkování a chrání posádku při hrozící kolizi.

 

Jsem stále online

Tempo dnešního uspěchaného světa bych nedokázal udržet bez svého smartphonu. Mám v něm všechna důležitá data, ale i oblíbenou zábavu, takže jsem opravdu rád, že nová ŠKODA KAROQ nabízí široké možnosti té nejmodernější konektivity s vozem.

 

ŠKODA Connect nabízí pohodlí díky snadnému propojení mobilního zařízení s autem. Infotainment Online přináší nejaktuálnější navigační data a usnadňuje tak bezpečné a rychlé dosažení cíle mé cesty. Balíček Care Connect mi umožňuje ovládat auto vzdáleně přes mobilní aplikaci, zatímco Proaktivní servis spolu s Nouzovým voláním, nedílnou součástí ŠKODA Connect, pomůže přivolat pomoc, kdykoliv ji budu potřebovat.

 

SmartLink+ přináší elegantní propojení auta a smartphonu díky podpoře rozhraní Mirrorlink™ a SmartGate.

Je velký tak akorát

Nový model ŠKODA KAROQ pohodlně odveze mě, mé blízké a naše zavazadla kamkoliv, kam budeme zrovna chtít. Příjemně tvarovaná sedadla a kvalitní materiály dělají z cestování radost. To vše je navíc zabaleno do kompaktního vozu, se kterým se snadno proplétá městskou dopravou a hledá vhodné parkovací místo.

 

Vyšší řidičská pozice usnadňuje nastupování a vystupování a přináší lepší přehled za volantem. Přední a zadní nárazník jsou výš nad silnicí, takže se nemusím bát oděrek při parkování u obrubníků.

 

Právě proto se mi KAROQ tak příjemně řídí.

Je chytrý

Všechny ty háčky, držáky a odkládací schránky šikovně rozmístěné po interiéru v duchu „Simply Clever“ dělají právě ten rozdíl mezi autem dobrým a vynikajícím. A KAROQ je vážně vynikající.

 

Po cestě z obchodu se můj nákup nerozsype, protože tašky visí na háčcích v zavazadlovém prostoru, parkovací lístek mi neulítne, protože je přitisknutý k čelnímu sklu nenápadný plastovým klipem – a takhle bych mohl pokračovat donekonečna.

Je to neunávný pracant

KAROQ je dobrá duše. Odveze mne, kamkoliv budu chtít, a uveze vše, co do něj naložím.

 

Mohu si vybrat z pohonu předních nebo všech čtyř kol, tichého benzínového nebo úsporného dieselového motoru, manuální nebo automatické převodovky – prostě cokoliv chci.

 

Všichni karavanisté, milovníci koní a ti, co potřebují odvézt rozměrné a těžké věci, budou nadšení, protože vůz KAROQ v provedení diesel 2,0 TDI/110 kW dokáže utáhnout až dvoutunový přívěs.

 

A dobrá zpráva pro spořivé: Kombinovaná spotřeba benzínového motoru 1,0 TSI/85 kW je 5,3 l/100 km, pro diesel 1,6 TDI/85 kW dokonce jen 4,6 l/100 km.

 

Ceník nová ŠKODA KAROQ

Konfigurovat vůz ŠKODA KAROQ

 

Škoda Zlín

Fleet centrum

  • Tř. Tomáše Bati 642
  • 763 02 Zlín
Po - Pa:
7 - 18 hod
So:
zavřeno
  • Štěpánská 383
  • 755 01 Vsetín
Po-Pá:
7 - 18 hod
So:
zavřeno
  • Kosmonautů 846/2
  • 772 00 Olomouc
Po - Pa:
7 - 18 hod
So:
zavřeno