A6 Avant | Samohýl

 

Harmonie funkčnosti a komfortu

Inovativní technologie, progresivní design a inspirativní nabídka volitelné výbavy: to vše sjednocuje Audi A6 Avant v jedné mimořádně sportovní a elegantní symbióze. Pod elegantně progresivní slupkou najdete všestrannost a komfort, jejichž spojením dochází k vytvoření nové formy automobilového umění.


 

Světlomety Matrix LED
Tma je relativní pojem. S volitelnými světlomety Audi Matrix LED se noc promění v den. Nová technologie světlometů se může pochlubit světelným paprskem, který se svou barvou podobá dennímu světlu. V zatáčkách tyto světlomety vždy předvídají, jakou plochu je třeba osvětlit. Pokud systém ve voze rozpozná jiná vozidla, Audi A6 Avant přizpůsobí světelný paprsek dané situaci. To je možné vzhledem k využívání celé řady různých senzorů a kamery. A také díky funkci stmívání a inovativnímu uspořádání LED diod.


 

Motory pro Audi A6 Avant
Kvalita, která přesvědčí: motory pro Audi A6 Avant se vyznačují svou neobyčejnou efektivitou. Ať již dáváte přednost naftě nebo benzínu, z naší široké nabídky vznětových a zážehových motorů si vyberte přesně ten, který Vám vyhovuje.


 

Audio systém Bang & Olufsen Advanced
Většina dopravních nehod je způsobena lidskou chybou. V mnoha případech však lze důsledky těchto autonehod snížit použitím moderních asistenčních systémů. Vaše Audi Vás bude při řízení podporovat pomocí celé řady různých technologií, které Vám pomohou bezpečně dosáhnout Vašeho cíle. Tyto asistenční systémy jsou navzájem úzce propojeny, čímž se zvyšuje jejich všestrannost a účinnost - a současně také Vaše pohodlí.


 

Audio systém Bang & Olufsen Advanced
Audio systém Bang & Olufsen Advanced nabízí tu nejlepší kvalitu zvuku, která Vám zprostředkuje zážitek srovnatelný s koncertní síní. 15 reproduktorů, mezi které patří středový reproduktor a subwoofer, vytváří fascinující poslechový zážitek prostorového zvuku.


 

Nové Audi A6 Avant
Jeho výrazný charakter je podtržen mřížkou chladiče Singleframe a ostřejšími křivkami světlometů, sání vzduchu a nárazníku. Pod kapotou najdete: celou řadu nových motorových variant, díky nimž jsou modely A6 ještě hospodárnější a výkonnější, a také zcela nově vyvinutou převodovku S tronic pro vozy s pohonem předních kol, která je náhradou předchozí převodovky multitronic. Novinkou je: navigační systém MMI Plus s ovládáním MMI touch využívající novou technologickou platformu s grafickým čipem Tegra 30 značky Nvidia a systém Audi connect se standardním vysokorychlostním internetovým připojením LTE.

  • Kosmonautů 846/2
  • 772 00 Olomouc
Po - Pa:
7 - 18 hod
So:
zavřeno