Nový Golf GTI Performance lze již objednávat

→ Nová verze s ještě vyšším výkonem: nyní 180 kW/245 k → Active Info Display a mnoho dalších prvků výbavy sériově

Odpočítávání zahájeno: Nový Arteon oslaví světovou premiéru na Ženevském autosalonu

Nový model se splývavou zádí přináší emoce do vyšší střední třídy nad modelem Passat

Nový Volkswagen Golf a Golf Variant

Značka Volkswagen osobní vozy uvádí na český trh netrpělivě očekávané nové modely Golf a Golf Variant s mnoha technickými i designovými novinkami. Nejprodávanější Volkswagen na českém trhu přichází s ještě vytříbenějším stylem, progresivní výbavou a rozmanitou nabídkou modelů včetně legendárních sportovních verzí Golf GTI a Golf R, které nyní dosahují ještě vyšších dynamických parametrů. Paleta motorů pokrývá velmi široké spektrum výkonů od 81 kW (110 k) až do 228 kW (310 k).

Nový Tiguan se stal „Autem roku 2016 s pohonem všech kol“

Tiguan je již řadu let důležitým produktovým pilířem značky Volkswagen. Od roku 2007 bylo na více než 170 trzích prodáno více než 2,8 milionu vozů Tiguan a oblíbené kompaktní SUV se tak zařadilo mezi bestsellery.

Volkswagen na Rallye Itálie: Dvě umístění na stupních vítězů

Do boje o "zlatou medaili" na Smaragdovém pobřeží naproti tomu nemohla zasáhnout posádka Ogier/Ingrassia, která podle pravidel musela, jako vedoucí posádka průběžného pořadí, startovat jako první, což znamenalo velkou časovou ztrátu v důsledku "čištění tratě"

VW Amarok dostal facelift, a hlavně šestiválec

Série omlazování užitkových automobilů značky Volkswagen pokračuje. Velký pickup Volkswagen Amarok dostal velmi mírný facelift, ale především konečně pořádný motor – turbodieselový vidlicový šestiválec.

Volkswagen svolá v Česku kvůli emisím první auta v pondělí

Koncern Volkswagen začne v pondělí v Česku svolávat do servisů první auta se vznětovými motory schopnými obcházet emisní měření v rámci tzv. aféry Dieselgate. Nejprve půjde o některé modely značek Volkswagen, Seat a Audi, řekl v pátek mluvčí dovozce vozů koncernu VW Jan Klíma. Škodovky přijdou na řadu později.
;