Samohýl

14. VELKÝ VW TRANSPORTERSRAZ 2018

  • Vytvořeno: 5/23/2018
  • Kategorie: Volkswagen

Největší celorepublikové setkání Transporterclubu je tady! Za podpory importéra se klubové setkání odehraje v termínu 8. - 10. června 2018 v Autokempingu Strážnice.

 

Když se řekne Volkswagen Transporter, vybaví se většině v první řadě původní kulaté generace T1 a T2. A když je řeč o těchto autech, ta se zase stala jedním z charakteristických znaků hnutí hippies z poloviny šedesátých let. Tato dodávka, kterou v minulosti proslavilo právě hnutí hippies, se vyrábí od roku 1950, nemůže tedy být pochyb o tom, že si našla spoustu příznivců – a nemusí mít zrovna dredy a květované šaty. Doposud se každým rokem návštěvnost příznivců vozu Volkswagen Transporter neustále zvyšovala a my doufáme, že i letos si tuto událost nenechá ujít téměř žádný majitel a na srazu tak bude k vidění plno vozů od historických až po nejnovější modely. 

 

Tématem roku 2017 bylo Hippies - zavítali jsme tak do historie tohoto auta a k vidění byly opravdu zajímavé masky nejen pro účastníky, ale také pro jejich vozy. Transporter Club vyhlásil pro 14. ročník téma "SPORT". Mnozí účastníci nás přesvědčili již loni, že fantazii se meze nekladou a tak se těšíme, jak bude pojato letošní téma, jednotlivými posádkami. Na všechny tři dny je připraven bohatý program, nuda tedy nedostane prostor. Hlavním vrcholem srazu bude organizovaná spanilá jízda, která je velkou atrakcí především pro diváky přilehlých měst.

 

Letošní Transportersraz ve Strážnici je již plně obsazen, ale o posledních pět míst máte možnost soutěžit!! A jaké jsou podmínky soutěže?

 

V první řadě musíte být majitelem některého z modelů Volkswagen Transporter, Caravelle, Multivan nebo California, protože s čím jiným byste na Transportersraz jeli, že? Pokud tomu tak je, stačí maličkost. Protože hlavním tématem letošního Transportersrazu je Sport, vyfoťte se se svým Transporterem při Vašem oblíbeném sportu a fotografii vložte do komentářů pod příspěvek zde:

 

 

Čas máte až do neděle 27. května 2018 do 23:59. V pondělí 28. května pak porota Volkswagen užitkové vozy vybere pět nejlepších fotografií, jejichž autoři se mohou s celou posádkou a svým Transporterem zúčastnit červnového Transportersrazu. Vítězové budou oznámeni pak na facebook stránce "Volkswagen užitkové vozy", a to právě v pondělí 28. května 2018.

 

Váš tým SAMOHÝL MOTOR.