Samohýl

Předprodej nového Touareg zahájen

  • Vytvořeno: 4/10/2018
  • Kategorie: Volkswagen

SUV nové generace nepřínáší jen evoluci, ale kompletní revoluci. Sebevědomý design nového vozu Touareg, který definují přímé linie, vytváří impozantní dojem. Volitelné moderní prvky technické výbavy, jako je elektromechanická stabilizace naklánění, světlomety využívající technologii LED-Matrix – „IQ. Light“ a digitální palubní deska „Innovision Cockpit“ posouvají komfort, zážitky i radost z jízdy do zcela nové, vyšší dimenze. Nový Touareg vznikl na podvozku MLB Evo, což má za následek více prostoru v kabině i celkově větší rozměry vozu. Na délku je Touareg o 77 milimetrů delší, o celých 44 mm širší a o 7 mm nižší. Největší nárůst však zaznamenal zavazadlový prostor, který nyní nabídne 810 litrů prostoru.
 

Chladný technický design, teplé barevné tóny dřeva a kůže nebo sportovní ladění? Bez ohledu na to, pro kterou variantu se rozhodnete, s jednou z luxusních linií výbavy Elegance, Atmosphere nebo R-Line projevíte vždy svůj vkus. Výzvy bere Touareg ze své podstaty jako sport. A výbavová linie R-Line vyjadřuje tuto charakteristickou vlastnost ještě markantnějším způsobem, a to jak zevnitř, tak zvenku.

 

Novou kapitolou Touaregu jsouu světlomety, které však nejsou klasickými LED světlomety, ale jedná se o speciální typ "matrix" světlometů. Automobilkou jsou tak označovány za jedny z nejprogresivnějších v oboru. Světla, která téměř nikdy neoslňují: Volitelné IQ. Light - světlomety využívající technologii LED-Matrix s dynamickou regulací dálkových světel "Dynamic Light Assist" osvětlují Vaši cestu jasněji a do větší vzdálenosti, aniž by přitom omezovaly výhled ostatních účastníků provozu ve Vašem okolí.

 

Zažijte infotainment v nové dimenzi.

Volitelný navigační systém "Discover Premium" představuje novou dimenzi. Díky své ohromné dotykové obrazovce s úhlopříčkou 38 cm umožňuje zobrazení více informací a je připraven pro ohromné množství funkcí.

 

Na první vozy se můžeme těšit již začátkem června. Ovšem v předprodeji si můžete rezervovat svůj vůz v SAMOHÝL MOTOR již dnes. Více informací se dozvíte u prodejního týmu Volkswagen SAMOHÝL MOTOR:

 

 

Váš tým SAMOHÝL MOTOR.