Brožura „Letní dovolená“ - tipy a rady pro řidiče

  • Vytvořeno: 6/22/2017
  • Kategorie: Škoda

ŠKODA připravila ve spolupráci s ÚAMK publikaci, která obsahuje vše podstatné, co by měl řidič vědět či udělat před tím, než vyrazí na cesty.

S blížícími se letními dovolenými se rovněž zintenzivňují přípravy všech motoristů, kteří se chystají vyrazit se svým automobilem vstříc novým zážitkům. Nejen pro majitele vozů ŠKODA, ale také pro všechny ostatní české řidiče, kteří si chtějí letní dovolenou užít bez zbytečného stresu, ŠKODA ve spolupráci s ÚAMK ​připravila publikaci, která na dvaceti stranách obsahuje vše podstatné, co by měl řidič vědět či udělat dříve, než vyrazí na cesty.

Kromě toho ale také přináší skvělé tipy na méně známá místa celkem v sedmi evropských zemích včetně Česka. Pro každou ze sedmi zemí je vždy vybráno pět tipů na výlety, přičemž jeden z nich je představen detailněji a je i tematicky zaměřen na určitou oblast. Díky tomu se třeba dozvíte, kam vyrazit do Německa s dětmi, kde se v Rakousku nejlépe projedete na kolech, proč navštívit chorvatské vnitrozemí, v čem jsou skvělá polská jezera, co vše najdete v jedinečných italských vesničkách, nebo jaké exkluzivní ubytování na vás čeká u našich východních sousedů na Slovensku. Publikace také vždy uvádí aktuální odkazy pro získání doplňujících informací.

S daným tématem souvisí i výběr produktů a tipy z nabídky ŠKODA E-shopu – od maličkostí pro radost a zábavu po ryze praktickou automobilovou výbavu. Vše, co se na dovolené může hodit. ŠKODA E-shop nabízí takřka 2 000 položek z nejrůznějších oblastí. Kvalitní zboží se značkou ŠKODA se neomezuje na nabídku ŠKODA Originálního příslušenství jako síťové programy, příčníky a nosiče, sady kol, povinnou výbavu či originální autokosmetiku. Na ŠKODA E-shop najdou zákazníci v přehledných záložkách mimo jiné také módní kolekce, velmi oblíbené položky cyklistických doplňků a oblečení, včetně nových modelů jízdních kol pro sezónu 2017, cestovní zavazadla, dárkové předměty, zboží pro děti, kolekci ŠKODA Motorsport a mnohé další.

Publikace „Letní dovolená“ je k dispozici v tištěné podobě u všech autorizovaných prodejců ŠKODA v České republice a také v elektronické verzi a ke stažení zdarma na stránkách ŠKODA AUTO.​​