Samohýl

ŠKODA je tradičně hlavním sponzorem MS v hokeji

  • Vytvořeno: 5/4/2017
  • Kategorie: Škoda

Česká značka je již po čtvrtstoletí jedním z nejdůležitějších partnerů MS, organizátorům letošního MS IIHF v ledním hokeji dává k dispozici 55 vozů OCTAVIA, SUPERB a KODIAQ.

​ŠKODA je u příležitosti letošního mistrovství světa v ledním hokeji pořádaného Mezinárodní federací ledního hokeje (IIHF) opět v centru pozornosti. Česká automobilka podporuje tuto velkolepou sportovní událost, která se tentokrát koná od 5. do 21. května v Kolíně nad Rýnem a Paříži, již po pětadvacáté jako oficiální hlavní sponzor a automobilový partner. Díky tomu si ŠKODA opět zajišťuje zápis do Guinnessovy knihy rekordů za nejdelší sponzoring sportovního mistrovství světa v historii.


Celkem dává ŠKODA organizátorům IIHF k dispozici 55 vozů. Během zápasů šampionátu budou vozy ŠKODA KODIAQ a SUPERB stát na prominentním místě jen několik metrů od hrací plochy. Logo ŠKODA bude navíc zdobit místo ke vhazování ve středním pásmu a také mantinely. Pro příznivce ledního hokeje má ŠKODA k dispozici speciální ,fan zóny‘ s další exkluzivní podívanou.

Před začátkem mistrovství světa v ledním hokeji předala ŠKODA v DRIVE. Volkswagen Group fóru v Berlíně a také v jednom z dějišť šampionátu v Paříži celkem 55 automobilů Mezinárodní federaci ledního hokeje. Ve flotile vozů ŠKODA pro IIHF jsou zastoupeny modely OCTAVIA, SUPERB a KODIAQ. Každoročně najede flotila vozů ŠKODA v rámci svého působení na mistroství světa v průměru 250 000 kilometrů. Za uplynulých 25 let to představuje v celkovém součtu více než šest milionů kilometrů. Vozy ŠKODA tak v přepočtu objely 140krát zeměkouli, přičemž ani jednou nemusela být jízda přerušena kvůli technické závadě. Vozy se tak v této zkoušce spolehlivosti velice osvědčily.


ŠKODA je také exkluzivním partnerem aplikace IIHF App. Pomocí této aplikace pro Android, Apple a Windows Phone dostávají uživatelé aktuální informace, živě přenášené výsledky a statistiky z MS přímo do svých chytrých telefonů nebo tabletů. Díky gólovému alarmu jim navíc neunikne jediná úspěšná střela. Kromě toho mohou pomocí svých selfies vytvářet speciální karty hráčů svého nejoblíbenějšího týmu a sdílet je pak se svými přáteli. Zajímavá fakta, zákulisní příběhy, aktuální informace o událostech okolo mistrovství světa a ještě mnohem víc naleznou fanoušci i na stránkách www.skoda-hockey.com.

ŠKODA a lední hokej
Základní kámen partnerství položila česká firma již před 25 lety. Od roku 1993 je ŠKODA AUTO při každoročně pořádaném Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji v centru pozornosti jako hlavní sponzor. Díky nejdelšímu sponzoringu MS v historii sportu se automobilka zapsala do Guinnessovy knihy rekordů.